Dziś otwarte: 6:00 - 22:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Wrocław
serwis

Autoryzowany serwis marki Lexus we Wrocławiu

Zapraszamy do naszego autoryzowanego serwisu marki Lexus we Wrocławiu. Zadbamy o Twój samochód podczas okresowych przeglądów czy sezonowych usług, takich jak wymiana opon, oleju czy klocków i tracz hamulcowych. Pomożemy Ci również zidentyfikować problem z samochodem, a następnie z wielką starannością naprawimy każdy pojazd. W naszym serwisie pracują wyspecjalizowani i doświadczeni fachowcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy i od lat pracują z samochodami marki Lexus. Nie tylko realizują standardowe usługi serwisowe, naprawiają najbardziej skomplikowane usterki, ale zajmują się też renowacją zabytkowych samochodów. Odwiedź nasz autoryzowany serwis przy ulicy Legnickiej 164 we Wrocławiu. Nasi mechanicy są doświadczeni i kompetentni, by jak najlepiej zająć się Twoim samochodem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego salonu Lexus Wrocław.

Jakie usługi serwisowe oferujemy?

Jesteśmy kompetentni, by realizować wszelkie usługi serwisowe. Począwszy od standardowych usług, na skomplikowanych naprawach skończywszy. Zatrudniamy mechaników wyspecjalizowanych zarówno w naprawach gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Ponadto oferujemy usługę Lexus Relax umożliwiającą przedłużenie gwarancji na samochód marki Lexus nawet do 10 lat.

W naszym serwisie wykonasz okresowy przegląd każdego modelu marki Lexus. Oferujemy również serwis i przechowywanie ogumienia. Dbamy o wygodę naszych klientów, dlatego umożliwiamy odbiór oraz dostarczenie samochodu po wykonaniu danej usługi serwisowej. Na czas naprawy proponujemy auto zastępcze. W naszym serwisie dysponujemy także oryginalnymi częściami zamiennymi oraz różnego rodzaju akcesoriami do samochodów marki Lexus. Co więcej, mogą Państwo ubezpieczyć u nas swojego Lexusa w ramach OC i AC – współpracujemy w tym zakresie z największymi firmami ubezpieczeniowymi jak PZU, Allianz, Hestia czy Generali.

Zapraszamy Cię do naszego serwisu Lexusa we Wrocławiu. Nasi specjaliści przeprowadzą najpierw z Państwem krótki wywiad dotyczący usterki, a następnie zidentyfikują problem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

usługi
KOMPLEKSOWE CZYSZCZENIE POJAZDÓW
NAPRAWY GWARANCYJNE I POGWARANCYJNE SAMOCHODÓW MARKI LEXUS
OBSŁUGA NAPRAW BLACHARSKO-LAKIERNICZYCH
ODBIÓR I DOSTARCZENIE SAMOCHODU PO WYKONANIU USŁUGI SERWISOWEJ
OKRESOWE PRZEGLĄDY WSZYSTKICH MODELI SAMOCHODÓW MARKI LEXUS
SAMOCHÓD ZASTĘPCZY NA CZAS NAPRAWY
SERWIS I PRZECHOWYWANIE OGUMIENIA
SPRZEDAŻ ORYGINALNYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH I AKCESORIÓW
UBEZPIECZENIA
serwis
umów wizytę serwisową
jazda testowa
zapisz się