Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Wrocław
2022.06.03
Zrób serwis klimatyzacji i ciesz się komfortową jazdą

To ostatni dzwonek na serwis klimatyzacji. Na szczęście dla posiadaczy Lexusów przygotowaliśmy kompleksową usługę, dzięki której będziecie mogli cieszyć się komfortową jazdą przez całe lato.

Serwis klimatyzacji w Lexus Wrocław

Kompleksowa usługa obejmuje sprawdzenie szczelności układu chłodniczego, uzupełnienie oleju w sprężarce oraz czynnika chłodzącego. Są to elementarne czynności konserwacyjne, jakich wymaga klimatyzacja w każdym samochodzie. Ponadto usługi: dezynfekcji klimatyzacji i ozonowanie wnętrza pojazdu wykonamy GRATIS. Koszt usługi wynosi od 550 do 799 zł (w zależności od rodzaju czynnika chłodniczego). Jeśli nie wiesz, w jaki czynnik chłodniczy wyposażony jest Twój samochód – żaden problem. Nasi doradcy serwisowi wyjaśnią, jak możesz to sprawdzić.

 

Dlaczego warto sprawdzić klimatyzację przed wakacjami?

W trakcie pracy systemu klimatyzacji, w jego kanałach gromadzą się zanieczyszczenia. Pod wpływem wilgoci, która zwykle występuje w parowniku, zanieczyszczenia zaczynają pleśnieć i tworzyć żywą masę. Nie tylko wpływa to na zaburzenie pracy klimatyzacji, ale jest też niebezpieczne dla zdrowia! Dlatego tak ważny jest serwis klimatyzacji oraz wymiana filtra co najmniej dwa razy w roku.

Umów się na serwis klimatyzacji:

jazda testowa
zapisz się