Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Wrocław
2022.05.04
Lexus RX Final Edition – zamów w Lexus Wrocław, odbierz już w wakacje

Najpopularniejszy model marki – Lexus RX Final Edition jest dostępny w salonie Lexus Wrocław od ręki. To ostatni dzwonek by kupić ten wyjątkowy samochód z korzyścią nawet do 75 000 zł lub w racie miesięcznej od 2000 zł netto. Samochód jest na wyciągnięcie ręki – zamówienia dokonane tej wiosny będą realizowane już latem.

Lexus RX Final Edition już od 2000 zł netto miesięcznie

Takiej oferty jeszcze nie było! Lexus RX Final Edition jest teraz dostępny w leasingu Kinto One od 2000 zł netto przy wynajmie na 36 miesięcy, limicie 10 tys. km na rok i wkładzie własnym o wartości 20%. W drugiej opcji – bez wkładu własnego – wynajem 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia do 18), z limitem 20 tys. km na rok rata wynosi już od 2885 zł netto. To wspaniała informacja dla wszystkich, którzy idą z duchem czasu i doceniają zalety wynajmu samochodów. A korzyści jest wiele. Począwszy od spersonalizowanej konfiguracji samochodu, poprzez dopasowanie czasu trwania umowy i wysokości raty do potrzeb klienta. Aż po stałe wsparcie doradcy i serwisu. Leasing Kinto One to już nie tylko wybór firm, ale coraz częściej także osób prywatnych.

Zobacz ofertę: https://lexus-wroclaw.pl/special-offers/2992

 

200 modeli dostępnych od ręki – zamów i odbierz latem!

Proponujemy Ci ofertę niedostępną nigdzie indziej. W dobie wydłużających się terminów oczekiwania na odbiór samochodów, Lexus wypuszcza aż 200 samochodów z terminem odbioru już tego lata! Ponieważ liczba aut jest ograniczona, już dzisiaj zamów u nas Lexusa RX Final Edition, a pojedziesz nim na upragnione wakacje.

 

Zadzwoń: 71 359 85 85

Napisz do nas: salon@lexus-wroclaw.pl

Umów się na jazdę testową: https://tiny.pl/9k95b

 

Lexus RX jako najpopularniejszy model od debiutu marki

Co czwarty Lexus, który wyjechał z salonów na całym świecie, to model RX. I nic dziwnego. Lexus RX był pierwszym SUVem w historii marki i tym samym zapoczątkował silny trend łączenia cech samochodów terenowych z cechami luksusowych aut osobowych. Model RX był również pierwszym hybrydowym SUVem na świecie. Do końca marca na świecie sprzedało się aż 3,5 mln wszystkich generacji Lexusa RX. Jego szczęśliwi posiadacze wśród wielu zalet zwracają uwagę między innymi na niezawodność i bezawaryjność, komfort jazdy zarówno w mieście jak i na bezdrożach oraz jakość wykonania. Lexus RX Final Edition doprawdy jest elitarny w każdym wymiarze.

jazda testowa
zapisz się