Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Wrocław
2022.04.26
Promocja na oryginalne akcesoria - belki dachowe i uchwyty rowerowe w Lexus Wrocław

Sezon urlopowy tuż przed nami i wiele osób planuje już wyjazd na wakacje. Dlatego chcemy zapewnić Ci możliwość pojechania na upragniony urlop wygodnie i bezpiecznie. Nowe akcesoria samochodowe są już dostępne w naszym salonie z 20% rabatem. Dzięki temu zabierzesz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz: od dodatkowego bagażu, po rowery. Promocja na akcesoria potrwa do końca czerwca 2022 r.

Belki dachowe do Lexus RX, UX, NX

Jeśli planujesz zabrać w podróż większy bagaż, belki dachowe będą nieodzownym dodatkiem. Belki dachowe marki Lexus są aerodynamiczne i wykonane ze stopów lekkich. Dzięki specjalnemu zamkowi i zabezpieczeniom, zyskujesz pewność, że Twój bagaż pozostanie bezpieczny. Nasze belki dachowe są wygodne w montażu i można łączyć je z szeroką gamą dodatków. W ofercie znajdują się belki dachowe w promocji - 20% już od 1009,90 zł.

Oryginalne uchwyty rowerowe

Amatorom aktywnego wypoczynku, a zwłaszcza jazdy na rowerze, polecamy oryginalne uchwyty rowerowe w specjalnej cenie już od 757,40 zł. To nie tylko najwygodniejszy, ale przede wszystkim najbezpieczniejszy sposób na transport rowerów. Nie ogranicza widoczności ani kierowcy, ani innym uczestnikom ruchu drogowego. Uchwyt rowerowy do samochodów marki Lexus jest prosty w obsłudze, montażu i przechowywaniu. Co istotne - zawiera blokadę bezpieczeństwa. Dzięki temu możesz podróżować z rowerem bez najmniejszych obaw o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego oraz swoich dwóch kółek.

Montaż akcesoriów w cenie

Stawiamy na bezpieczeństwo i podchodzimy do sprawy kompleksowo. Dlatego nie musisz martwić się o montaż – usługę wykonamy w cenie zakupionego produktu. Z nami możesz zaplanować upragnione wakacje swoim Lexusem i zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz.

Zamów akcesoria i umów się na ich montaż już dziś. Zapraszamy do naszego salonu we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 164.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić akcesoria? Zadzwoń: 71 359 85 85 lub napisz: salon@lexus-wroclaw.pl


 

jazda testowa
zapisz się