Dziś otwarte: 6:00 - 22:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Wrocław
2024.07.10
Skorzystaj z oferty Last Minute

Poznaj ofertę Last Minute na flagowe modele Lexusa: ES, UX, RX i NX.

Jeśli marzysz o luksusowym, niezawodnym i nowoczesnym samochodzie, to teraz jest najlepszy moment, aby zrealizować swoje plany. Marka Lexus oferuje samochody, które łączą w sobie elegancję, zaawansowaną technologię i wyjątkowy komfort jazdy, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.  Ale to nie wszystko – nadchodzące zmiany w przepisach dotyczących emisji spalin sprawiają, że zakup Lexusa właśnie teraz, w ofercie Last Minute, ma jeszcze więcej sensu.

Dlaczego warto kupić Lexusa teraz?

  1. Oszczędność: Zakup samochodu przed wejściem w życie nowych norm CAFE pozwoli Ci zaoszczędzić znaczne sumy pieniędzy. Ceny samochodów po 2025 roku będą wyższe, dlatego warto skorzystać z obecnych, korzystniejszych ofert.

  2. Dostępność modeli: W ofercie Last Minute masz szeroki wybór modeli Lexusa, które już teraz spełniają wysokie standardy ekologiczne, a jednocześnie są dostępne w atrakcyjnych cenach. Jeśli wolisz napęd hybrydowy od tzw. "elektryka" to teraz jest najlepszy moment by zakupić samochód hybrydowy w dobrej cenie.

  3. Inwestycja w przyszłość: Wybierając Lexusa, inwestujesz w pojazd, który zapewni Ci nie tylko komfort i prestiż, ale również długotrwałą niezawodność. Lexus to marka znana z wyjątkowej trwałości i niskich kosztów eksploatacji.

Nie czekaj, aż zmiany w przepisach CAFE wpłyną na ceny samochodów. Skorzystaj z oferty Last Minute i zrealizuj swoje marzenie o luksusowym Lexusie już teraz. Odwiedź nasz salon, sprawdź dostępne modele i przekonaj się, dlaczego Lexus to najlepszy wybór dla wymagających kierowców.

Zapraszamy do zakupu Lexusa w ofercie Last Minute!

Poznaj wyjątkową ofertę Last Minute i zamów wymarzonego Lexusa już teraz. Flagowe modele: ultranowoczesny Lexus UX, biznesowy Lexus ES oraz uwielbiane SUVy: NX i RX są dostępne w ramach oferty Last Minute obejmującej:

  • promocyjny leasing o całkowitej sumie opłat nawet 105%,

  • preferencyjną, zryczałtowaną stawkę ubezpieczenia 1,99% wartości auta,

  • zniżki na wybrane oryginalne akcesoria

jazda testowa
zapisz się